facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM - Online-Verzeichnis Stadt

Krynica Zdrój Touristenattraktionen

Empfohlen
SPŁYW POPRADEM, PONTONY, KAJAKI , KANU

SPŁYW RZEKĄ POPRAD Bezpieczna atrakcja dostępna dla każdego! Pobyt w Beskidzie: Krynica-Zdrój, Muszyna, Żegiestów, Piwniczna , Rytro, czy Wiercholma – może dostarczyć teraz nowych, niezapomnianych wrażeń. Poprad, choć to rzeka górska, nie wymaga od uczestników spływu dużych umiejętności. W miejscach bystrzyn jest dość płytka, co wydatnie wpływa na bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się przygodą! Do dyspozycji Klientów oddajemy profesjonalny sprzęt pływający: jako jedyni organizatorzy spływu Popradem posiadamy dostosowane do warunków panujących na tej rzece pontony raftingowe, a także jedno – i dwuosobowe kajaki! Zapewniamy także kamizelki asekuracyjne oraz cały niezbędny osprzęt . Transport oraz na życzenie instruktor gratis! Klientom bardziej doświadczonym polecamy lżejsze i szybsze kajaki lub wygodne i stylowe, zaś tym początkującym stabilne i duże pontony.

Search Results

Muzeum NIKIFORA

+48 18 471 53-03
Muzeum NIKIFORA

Muzeum Nikifora - oddział Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu Galeria Sztuki "Romanówka" Wstęp: Opłata normalna: 10 zł Opłata ulgowa: 6 zł Dzień wolny od opłat za wstęp: środa

  • Bulwary Dietla (Za Starym Domem Zdrojowym), Krynica Zdrój 33-380
  • Siehe Karte
KOLEJ GONDOLOWA Jaworzyna Krynicka

Kolej Gondolowa świadczy usługi przewozowe koleją gondolową z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej oraz prowadzi stację narciarską zlokalizowaną w masywie tejże góry.

Hala LODOWA

Hala Lodowa posiada pełnowymiarowe lodowisko o wymiarach 30x60 metrów z trybunami mogącymi pomieścić 2635 osób na miejscach siedzących i dodatkowo około 300 osób stojących oraz 6 dużych szatni dla zawodników. Ponadto w hali jest czynna wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych dla klientów i miłośników ślizgawek.

  • Park Sportowy im. dr. Juliana Zawadowskiego 5, Krynica-Zdrój 33-380
  • Siehe Karte
Pijalnia JANA

Czynna w godz. 10:00-14:00, 14:30-18:00, poza sezonem 10:00 – 13:00 Wody mineralne: Jan Józef - tylko w tej pijalni

  • Na terenie Parku Zdrojowego, u podnóża Góry Parkowej, Krynica Zdrój 33-380
  • Siehe Karte
Pijalnia MIECZYSŁAW

Czynna w godz. 10:00-18:00 Tylko woda Mieczysław

Pijalnia SŁOTWINKA

Czynna tylko w sezonie letnim (od pocz. czerwca do końca września) w godz. 10:00-13:00. Tylko woda Słotwinka

  • Na terenie Parku Słotwińskiego, Krynica Zdrój 33-380
  • Siehe Karte

SANKOSTRADA

+48 18 471 58 10
SANKOSTRADA

Zapraszamy wszystkich Państwa, niezależnie od wieku, do szaleńczej zabawy na naszym wielosezonowym torze saneczkowym SANKOSTRADA. Doskonałe położenie na stoku góry, nieziemska atmosfera, malownicze krajobrazy, profesjonalna obsługa oraz wiele wiele innych atrakcji sprawią, że chwile spędzone wspólnie z nami będą na pewno niezapomniane. Zapraszamy